Gençleştirici Serum

Yüz ve boyun için C vitaminli Hiyalüronik asitli yaşlanmayı geciktirici serumumuz, A, D ve E vitaminleriyle zenginleştirilmiş olup her cilt tipine uygundur ve yeni kırışıklık oluşumlarını önlerken mevcut kırışıklıkları minimuma indirgemek için her yaşta kullanılabilir.

Yaşlanma ve diğer cilt sorunları, kırışıklıklar ve diğer ince çizgiler, yaşlılık lekeleri, güneş lekeleri, kurumuş veya pürüzlü cilt belirtilerini tersine çevirmek için etkilidir.

C Vitamini cilde parlaklık verir ve cilde maksimum nem hapsederek hiyalüronik asitle kolajen oluşumunu canlandırır ve kırışıklıkları önleyip ince çizgileri pürüzsüzleştirerek cildi nemli tutar.

Yaşlanmayı Geciktirici formülümüz, nemi hapseder, cildi dolgunlaştırır ve sıkılaştırır  daha pürüzsüz ve daha yumuşak bir cilt için cildin elastikiyetini geri kazanmasına yardımcı olur.

Serumumuz, şeffaf ve kıvamlı olup kokusuzdur ve cildiniz tarafından hızlıca emildiği için yapışkan bir his bırakmaz. Uygulamanın hemen sonrasında makyaj yapılabilir.

Ürünümüzü düzenli olarak sabah akşam kullandığınızda sonuçlarından en kısa zamanda memnun kalacaksınız  cildiniz daha parlak ve daha genç bir ışıltıya kavuşacak. Paraben içermez. Kesinlikle hayvanlar üzerinde denenmemiştir.

Nemlendirir

C Vitamini, ince çizgiler ve kırışıklıkların azaltılmasında önemli bir faktör olan kolajen üretimini uyarır.

Dolgunlaştırır

Hiyalüronik asitli, yoğun dolğunlaştırıcı dokusu gün boyunca cilt yüzeyindeki kırışıklıkları ve derin çizgileri azaltarak cildi sıkılığını ve dolgunluğunu kazandırmaya yardımcı olur.

Sıkılaştırır

Kırışıklıklarla savaşır daha sıkı ve nemlendirilmiş diri bir parlaklık verir.